Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak kupować bilety na spektakle

Bilety indywidualne
Bilety
kupujemy dla każdej dorosłej osoby i każdego dziecka, wchodzącego na
spektakl. Cena biletu w weekend wynosi 39 zł od osoby, w tygodniu - 35 zł.
Bilety można kupić online albo w kasie teatru przed spektalem, ale lepiej wcześniej dokonać rezerwacji, wysyłając mail na adres lub telefonując pod numer 792 88 66 72  lub  606 467 434. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, należy opłacić bilety przelewem na nasze konto nie później niż na 1 dzień przed spektaklem. Bilety prześlemy mailem na wskazany adres, po otrzymaniu płatności. Bilety nie muszą być drukowane. Wystarczy podać w teatrze numer zamówienia lub nazwisko, albo  okazać wersję elektroniczną.

Zarezerwowane bilety można również opłacić gotówką lub kartą w kasie Teatru przed spektaklem. Kasa  mieści się w Soho Factory ul. Mińska 25, budynek 74 i jest czynna zawsze na pół godziny przed spektaklem.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny.

Bilety grupowe
Oferujemy  również zakup biletów grupowych. Rezerwacje grupowe prosimy zgłaszać telefonicznie - numer  606 467 434 lub mailowo na adres

Spektakle dla przedszkoli
W każdym tygodniu od poniedziałku do piątku, 
teatr niewielki zaprasza na swoje spektakle dzieci z przedszkoli. Terminy każdorazowo uzgadniamy indywidualnie. Ceny za bilet wahają się w zależności od liczby dzieci: od 25 zł do 35 zł. Opiekunowie wchodzą za darmo. Minimalna liczba widzów - 20. Prosimy o kontakt telefoniczny 792 88 66 72 lub mailowy . Istnieje również możliwość urządzania w naszym teatrze występów Waszych podopiecznych - na przykład z okazji zakończenia roku. Pokaz na prawdziwej teatralnej scenie to wspaniałe przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Teatru.


Regulamin

Zakup on-line

1. Oferujemy Państwu możliwość zakupu biletu on-line z wykorzystaniem platformy płatności elektronicznych DotPay, bezpośrednio z naszej strony (opcja "Repertuar" lub "Najbliższe spektakle")
2. Zakup on-line jest możliwy nawet w dniu spektaklu. 
3. W przypadku pytań dotyczących zakupu on-line prosimy o kontakt telefoniczny: 792 88 66 72 lub  606 467 434
4. Po otrzymnaiu płatności (zwykle bezpośrednio po zakupie), wysyłamy mail z biletami.
5. Bilety nie muszą być drukowane. Wystarczy powołać się na numer rezerwacji lub podać w kasie teatru nazwisko.


Rezerwacje telefoniczne i mailowe

1. Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie pod numerem  606 467 434 lub 792 88 66 72, lub wysyłając mail na adres  
2. Osoba dokonująca rezerwacji telefonicznej lub mailowej zgadza się na kontakt ze strony Teatru na podany adres mailowy lub numer telefonu.
3. Rezerwacja telefoniczna lub mailowa jest ważna po potwierdzeniu mailem ze strony Teatru.
4. Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko, adres mailowy oraz kontakt telefoniczny.

Płatności

1. Bilety zarezerwowane drogą telefoniczną lub mailową należy opłacić przelewem na konto Teatru 93 1050 1025 1000 0092 0865 8204 w ciągu 3 dni od daty otrzymania mailowego potwierdzenia rezerwacji, nie później niż 1 dzień przed spektaklem.
2. Po uregulowaniu należności za bilety zarezerwowane telefonicznie lub mailowo wysyłamy mailowe potwierdzenie  rezerwacji oraz bilety w formie elektronicznej.
3. W przypadku płatności przelewem prosimy o wpisanie jako tytuł przelewu: imię i nazwisko rezerwującego, datę i tytuł spektaklu oraz liczbę biletów.
4. Należność może być również uregulowana gotówką lub kartą w kasie teatru przed spektaklem.
5. Bilety nie muszą być drukowane. Wystarczy podać w teatrze numer zamówienia lub nazwisko, albo  okazać wersję elektroniczną.
6. W przypadku zakupu większej liczby biletów warto zapytać Teatr o zniżkę.
7. Na bilety zakupione w trybie online Teatr nie udziela się zniżek.
8. Kasa Teatru mieści się w siedzibie Teatru, przy ul. Mińskiej 25, budynek 74 i jest czynna zawsze na pół godziny przed spektaklem.
9. W przypadku rezygnacji z zamówionych biletów prosimy o zawiadomienie o tym Teatru.
10. Teatr na życzenie Widza może wystawić fakturę na zakupione bilety w ciągu 7 dni od daty dokonania płatności. Dane do faktury (nazwa firmy, dokładny adres, numer NIP) oraz numer rezerwacji, należy przesłać mailem na adres  

Zwroty

1. Bilety można zwrócić najpóźniej na 2 dni robocze przed spektaklem. Zwrot biletu należy potwierdzić mailowo, podając numer rezerwacji.
2. Pieniądze za zwrócone bilety zostaną przekazane przelewem na wskazane konto. W przypadku zakupu online, zwrot nastąpi za pośrednictwem platformy DotPay.
3. Jeśli zwrot biletu nastąpi później niż na dwa dni robocze przed spektaklem, Teatr może zaproponować wymianę biletu na inny dzień.
4. W przypadku odwołania spektaklu lub zmiany repertuaru, Teatr może zaproponować bilet w innym terminie lub zwróci pieniądze za kupione bilety.
5. Teatr nie zwraca pieniędzy w przypadku spóźnienia widza na spektakl.

Inne

1. Widzów spóźnionych nie wpuszczamy na spektakl.
2.  Na 45 min. przed spektaklem zapraszamy widzów do naszego foyer, miłego, przytulnego miejsca, specjalnie przygotowanego na przyjęcie małych widzów.
3.  Miejsca na widowni są nienumerowane.
4.  W sali teatralnej obowiązuje zakaz picia i jedzenia.
5.  Za bezpieczeństwo dzieci w czasie pobytu w Teatrze odpowiadają Rodzice/Opiekunowie.
6.  Zakup biletu oznacza akceptację Regulaminu.  • Przyjaciele teatru:

                                                      

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434