Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak kupować bilety na spektakle

Bilety indywidualne
Bilety
kupujemy dla każdej dorosłej osoby i każdego dziecka, wchodzącego na
spektakl. Cena biletu wynosi 44 zł od osoby.

Bilety można kupić online albo w kasie teatru przed spektalem, ale lepiej wcześniej dokonać rezerwacji, wysyłając mail na adres . Można również zarezerwować miejsca telefonicznie pod numerem 606 467 434. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, należy opłacić bilety przelewem na nasze konto nie później niż na 1 dzień przed spektaklem. Bilety prześlemy mailem na wskazany adres, po otrzymaniu płatności. Bilety nie muszą być drukowane. Wystarczy podać w teatrze numer zamówienia lub nazwisko, albo  okazać wersję elektroniczną.

Zarezerwowane bilety można również opłacić gotówką lub kartą w kasie Teatru przed spektaklem. Kasa  mieści się w Soho Factory ul. Mińska 25, budynek 74 i jest czynna zawsze na pół godziny przed spektaklem.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny i Kartę Warszawiaka.

Bilety grupowe
Oferujemy  również zakup biletów grupowych. Rezerwacje grupowe prosimy zgłaszać telefonicznie - numer 606 467 434 lub mailowo na adres

Spektakle dla przedszkoli
W każdym tygodniu od poniedziałku do piątku, 
teatr niewielki zaprasza na swoje spektakle dzieci z przedszkoli. Terminy każdorazowo uzgadniamy indywidualnie. Ceny za bilet wahają się w zależności od liczby dzieci: od 35 zł do 40 zł. Opiekunowie wchodzą za darmo. Minimalna liczba widzów - 25. Prosimy o kontakt telefoniczny 792 88 66 72. lub mailowy . Istnieje również możliwość urządzania w naszym teatrze występów Waszych podopiecznych - na przykład z okazji zakończenia roku. Pokaz na prawdziwej teatralnej scenie to wspaniałe przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Teatru.


Teatr Niewielki prowadzi  również sprzedaż  teatralnych VOUCHERÓW - to doskonały pomysł na zrobienie prezentu najbliższym.
Koszt vouchera: 44 zł dla 1 osoby, 88 zł dla 2 osób itd. (wielokrotność 44 zł).

Regulamin zakupu i rezerwacji VOUCHERA:

 1. VOUCHER można zamówić drogą mailową: . W zamównieniu prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby rezerwującej, oraz  liczby osób, które będą korzystały z vouchera.
 2. Płatności za VOUCHER można dokonać przelewem na rachunek teatru, po otrzymaniu od nas potwierdzenia zamówienia.
 3. VOUCHER można również kupić  w kasie teatralnej w dni, kiedy grane są spektakle (weekendy).
 4. VOUCHER opłacony przelewem należy odebrać osobiście w siedzibie Teatru Niewielkiego, ul. Mińska 25 bud. 74. VOUCHER możemy również wysłać w formie elektronicznej do samodzielnego wydrukowania. 
 5. VOUCHER nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 6. VOUCHER należy wykorzystać w ciągu 3 m-cy od daty zakupu.  Osoba posiadająca VOUCHER proszona jest o dokonanie rezerwacji  mailowej () na wybrany spektakl, podając numer vouchera. Teatr potwierdzi mailowo tę rezerwację.  VOUCHER należy zabrać ze sobą do teatru i okazać  w kasie teatru.
 7. VOUCHER upoważnia do wejścia na jeden dowolnie wybrany spektakl Teatru Niewielkiego.3

Regulamin teatru

Regulamin uczestnictwa w spektaklu w czasie pandemii COVID-19

1. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczme z akceptacją niniejszego regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać.

2. W spotkaniu mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe, bez objawów chorobowych, sugerujących chorobę zakaźną. 

3. W spotkaniu nie mogą uczestniczyć osoby, jeśli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

4. Każdy uczestnik, z wyjątkiem dzieci do lat 6, jest zobowiązany do noszenia maseczki w trakcie spektaklu.  Maseczki zapewnia uczestnik.

5. Zakup biletów drogą online jest równoznaczny z potwierdzeniem, że uczestnik dorosły i dzieci będące pod jego opieką nie są według ich najlepszej wiedzy zakażone oraz nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

6. Przed wejściem na teren wydarzenia uczestnicy dokonują obowiązkowej dezynfekcji rąk.

7. W czasie spektaklu a także podczas sprawdzania biletów należy zachować dystans 2 m. pomiędzy uczestnikami (nie dotyczy rodzin/opiekunów z dziećmi).

8. Preferowane są bilety elektroniczne w telefonach lub podanie oragnizatorowi imienia i nazwiska lub numeru rezerwacji.

9. W trakcie spotkania dzieci wraz z opiekunami pozostają na miejscach wskazanych przez organizatora. 

10. Za utrzymanie dystansu między dziećmi z obcych sobie rodzin odpowiadają opiekunowie. 

13. Spektakl plenerowy w przypadku brzydkiej pogody odbędzie się w sali teatralnej. Poinformujemy Państwa o tym mailowo nie później niż 2 godz. przed rozpoczęciem spektaklu. 

14. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa od dnia 15 grudnia 2021 ogranicza się liczbę dostępnych miejsc: 30% widowni dla osób niezaszczepionych i 70% dla osób posiadających certyfikat szczepienia. Ograniczenia nie dotyczą dzieci poniżej 12 r.ż.

15. Zakup biletu/rezerwacja dla osoby dorosłej zaszczepionej jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na okazanie certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 lub podpisanie oświadczenia o posiadaniu takiego certyfikatu. 

16. W przypadku rezerwacji telefonicznych/mailowych będziemy prosili o informację, czy osoby dorosłe posiadają certyfikat szczepienia przeciw COVID-19.

 

Zakup on-line
1. Oferujemy Państwu możliwość zakupu biletu on-line z wykorzystaniem platformy płatności elektronicznych DotPay, bezpośrednio z naszej strony (opcja "Repertuar" lub "Najbliższe spektakle")
2. Zakup on-line jest możliwy nawet w dniu spektaklu. 
3. W przypadku pytań dotyczących zakupu on-line prosimy o kontakt telefoniczny:  606 467 434.
4. Po otrzymnaiu płatności (zwykle bezpośrednio po zakupie), wysyłamy mail z biletami.
5. Bilety nie muszą być drukowane. Wystarczy powołać się na numer rezerwacji lub podać w kasie teatru nazwisko.
6. Zachęcamy do zakupu on-line.


Rezerwacje telefoniczne i mailowe

1. Rezerwacji biletów można dokonać mailowo   lub telefonicznie pod numerem 606 467 434.  
2.Osoba dokonująca rezerwacji telefonicznej lub mailowej zgadza się na kontakt ze strony Teatru na podany adres mailowy lub numer telefonu.
3. Rezerwacja telefoniczna lub mailowa jest ważna po potwierdzeniu mailem ze strony Teatru.
4. Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko, adres mailowy oraz kontakt telefoniczny.

Płatności

1. Bilety zarezerwowane drogą telefoniczną lub mailową należy opłacić przelewem na konto Teatru 93 1050 1025 1000 0092 0865 8204 w ciągu 3 dni od daty otrzymania mailowego potwierdzenia rezerwacji, nie później niż 1 dzień przed spektaklem.
2. Po uregulowaniu należności za bilety zarezerwowane telefonicznie lub mailowo wysyłamy mailowe potwierdzenie  rezerwacji oraz bilety w formie elektronicznej.
3. W przypadku płatności przelewem prosimy o wpisanie jako tytuł przelewu: imię i nazwisko rezerwującego, datę i tytuł spektaklu oraz liczbę biletów.
4. Należność może być również uregulowana gotówką lub kartą w kasie teatru przed spektaklem.
5. Bilety nie muszą być drukowane. Wystarczy podać w teatrze numer zamówienia lub nazwisko, albo  okazać wersję elektroniczną.
6. W przypadku zakupu większej liczby biletów warto zapytać Teatr o zniżkę.
7. Na bilety zakupione w trybie online Teatr nie udziela się zniżek.
8. Kasa Teatru mieści się w siedzibie Teatru, przy ul. Mińskiej 25, budynek 74 i jest czynna zawsze na pół godziny przed spektaklem.
9. W przypadku rezygnacji z zamówionych biletów prosimy o zawiadomienie o tym Teatru.
10. Teatr na życzenie Widza może wystawić fakturę na zakupione bilety w ciągu 7 dni od daty dokonania płatności. Dane do faktury (nazwa firmy, dokładny adres, numer NIP) oraz numer rezerwacji, należy przesłać mailem na adres  

Zwroty

1. Bilety można zwrócić najpóźniej na 2 dni robocze przed spektaklem. Zwrot biletu należy potwierdzić mailowo, podając numer rezerwacji.
2. Pieniądze za zwrócone bilety zostaną przekazane przelewem na wskazane konto. W przypadku zakupu online, zwrot nastąpi za pośrednictwem platformy DotPay.
3. Jeśli zwrot biletu nastąpi później niż na dwa dni robocze przed spektaklem, Teatr może zaproponować wymianę biletu na inny dzień.
4. W przypadku odwołania spektaklu lub zmiany repertuaru, Teatr może zaproponować bilet w innym terminie lub zwróci pieniądze za kupione bilety.
5. Teatr nie zwraca pieniędzy w przypadku spóźnienia widza na spektakl.

Inne

1. Widzów spóźnionych nie wpuszczamy na spektakl.
2.  Na 45 min. przed spektaklem zapraszamy widzów do naszego foyer, miłego, przytulnego miejsca, specjalnie przygotowanego na przyjęcie małych widzów.
3.  Miejsca na widowni są nienumerowane.
4.  W sali teatralnej obowiązuje zakaz picia i jedzenia.
5.  Za bezpieczeństwo dzieci w czasie pobytu w Teatrze odpowiadają Rodzice/Opiekunowie.
6.  Zakup biletu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka prywatności

W związku z obowiązywaniem od 25 maja 2018 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować Państwa o sposobie i celu, w jakim Teatr Niewielki (zwany dalej Teatrem) przetwarza Państwa dane osobowe.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Teatr Niewielki Maria Szajer, Wanda Gradek s.c. z siedzibą przy ulicy Racławickiej 146/51, 02-117 Warszawa, , NIP 701 047 25 66, REGON 361000262.

 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na terytorium Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
 2. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych i zabezpieczyć je przed (zawinionym lubprzypadkowym) zniszczeniem, utraceniem, zmodyfikowaniem, nieuprawnionymujawnieniem lub nieuprawnionym dostępem.
 3. Dane są przekazywane Administratorwi dobrowolnie w procesie sprzedaży biletów on-line, a także poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny w sprawie rezerwacji miejsc na spektaklach i innych wydarzeniach organizowanych przez Teatr.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie są udostępniane przez Administratora innym podmiotom ani osobom trzecim z wyjątkiem przypadków, gdy jest to konieczne w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora tj. dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom takim jak, doradcy finansowo-kięgowi, operatorzy płatności (DotPay), firmy świadczące usługi hostingowe. W tym przypadku Administrator udostępnia tylko te dane osobowe, które są niezbędne w celu realizacji ww. usług.
 5. Nigdy nie przekazujemy Pani/Pana danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z innymi, niepowiązanymi z nami podmiotami.
 6. Pani/Pana  dane osobowe wykorzystujemy wyłącznie w celu sprzedaży biletów w serwisie on-line teatrniewielki.pl, rezerwacji telefonicznej i mailowej, w działaniach marketingowych  Teatru oraz w projektach realizowanych przez Fundację „Teatr Niewielki“.
 7. Proszę pamiętać, że może zajść konieczność przekazania Pani/Pana danych, aby wypełniać postanowienia prawa lub sądów oraz stosować się do innych postanowień władz.
 8. Przetwarzamy dane osobowe w postaci adresu e-mail, imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Kontakt telefoniczny nie jest wykorzystywany w celach marketingowych, a jedynie do wyjaśniania spraw związanych z zakupem i/lub rezerwacją biletów na spektakle i inne wydarzenia organizowane w teatrze.
 9. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu złożenia przez Państwa żądania ich usunięcia lub rezygnacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia ich z naszej bazy, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli życzycie sobie Państwo usunięcia danych osobowych z naszej bazy lub aktualizacji danych – prosimy o kontakt mailowy: 
 10. W związku z aktualnie obowiązującym w Polsce stanem epidemii związanym z wirusem SARS-CoV-2, informujemy że Państwa dane mogą być przetwarzane również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. d) oraz art. 9 ust. 2 lit. i) RODO.

 

 

 • Przyjaciele teatru:

                                  02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434