Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak kupować bilety na spektakle

Bilety indywidualne
Bilety
kupujemy dla każdej dorosłej osoby i każdego dziecka, wchodzącego na
spektakl. Cena biletu wynosi 54 zł od osoby

Bilet na spektakl do obejrzenia w domu online kosztuje 9,90 zł. Zapraszamy na kicket.com

TANIE ŚRODY - w środy gramy dla Was taniej, cena biletu dla jednej osoby wynosi 35 zł. 

Maluszki, które nie ukończyły jeszcze 1 roku życia, nie muszą mieć biletu, z wyjątkiem spektakli specjalnie im dedykowanych.

Bilety można kupić online albo w kasie teatru przed spektalem - w miarę ich dostępności. Bilety nie muszą być drukowane. Wystarczy podać w teatrze numer zamówienia lub nazwisko, albo okazać wersję elektroniczną.

Jeżeli transakcja internetowa nie została poprawnie zakończona, prosimy o kontakt mailowy:

Kasa mieści się w siedzibie teatru w Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75C, II piętro, i jest czynna zawsze na pół godziny przed spektaklem.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny i Kartę Warszawiaka.

Bilety grupowe
Oferujemy  również zakup biletów grupowych (minimum 10 biletów). Rezerwacje grupowe prosimy zgłaszać mailowo na adres lub tel. 22 299 14 13.

Spektakle dla przedszkoli
W każdym tygodniu od poniedziałku do piątku, 
teatr niewielki zaprasza na swoje spektakle dzieci z przedszkoli. Terminy każdorazowo uzgadniamy indywidualnie. Cena za spektakl dla grup przedszkolnych liczących do 35 dzieci wynosi 1500 zł. W przypadku grup liczących powyżej 35 dzieci cena za bilet wynosi 42 zł. Opiekunowie wchodzą za darmo (do 5 opiekunów). W celu wybrania terminu i spektaklu prosimy o kontakt telefoniczny 22 299 14 13 lub mailowy . Istnieje również możliwość urządzania w naszym teatrze występów Waszych podopiecznych - na przykład z okazji zakończenia roku. Pokaz na prawdziwej teatralnej scenie to wspaniałe przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Teatru.


Teatr Niewielki prowadzi  również sprzedaż  teatralnych VOUCHERÓW - to doskonały pomysł na zrobienie prezentu najbliższym.
Koszt vouchera: 54 zł dla 1 osoby, 108 zł dla 2 osób itd. (wielokrotność 54 zł).

Regulamin zakupu i rezerwacji VOUCHERA:

 1. VOUCHER można zamówić drogą mailową: . W zamównieniu prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby rezerwującej, oraz  liczby osób, które będą korzystały z vouchera.
 2. Płatności za VOUCHER można dokonać przelewem na rachunek teatru, po otrzymaniu od nas potwierdzenia zamówienia.
 3. VOUCHER możemy wysłać w formie elektronicznej do samodzielnego wydrukowania. Można też zamówić wysyłkę wydrukowanego na kartonie vouchera; do ceny vouchera zostanie wtedy doliczony koszt przesylki pocztowej. Można też odebrać voucher osobiście w biurze spólki ART CONCEPT Sp. z o.o., ul. Złota 59 (Lumen Tower Złote Tarasy, wejście Emilii Plater, 9 piętro).
 4. VOUCHER nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 5. VOUCHER należy wykorzystać w ciągu 3 m-cy od daty zakupu.  Osoba posiadająca VOUCHER proszona jest o dokonanie rezerwacji mailowej () na wybrany spektakl, podając numer vouchera. Teatr potwierdzi mailowo tę rezerwację.  Voucher należy zabrać ze sobą do teatru i okazać  w kasie teatru.
 6. VOUCHER upoważnia do wejścia na jeden dowolnie wybrany spektakl Teatru Niewielkiego.

Regulamin teatru

 

Rezerwacje telefoniczne i mailowe

1. Rezerwacji biletów można dokonać mailowo   lub telefonicznie pod numerem 22 299 14 13.
2. Osoba dokonująca rezerwacji telefonicznej lub mailowej zgadza się na kontakt ze strony Teatru na podany adres mailowy lub numer telefonu.
3. Rezerwacja telefoniczna lub mailowa jest ważna po potwierdzeniu mailem ze strony Teatru.
4. Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko, adres mailowy oraz kontakt telefoniczny.

Płatności

1. Bilety zarezerwowane drogą telefoniczną lub mailową należy opłacić przelewem na konto Teatru w ciągu 3 dni od daty otrzymania mailowego potwierdzenia rezerwacji, nie później niż 1 dzień przed spektaklem. 
2. Po uregulowaniu należności za bilety zarezerwowane telefonicznie lub mailowo wysyłamy mailowe potwierdzenie  rezerwacji oraz bilety w formie elektronicznej.
3. W przypadku płatności przelewem prosimy o wpisanie jako tytuł przelewu: imię i nazwisko rezerwującego, datę i tytuł spektaklu oraz liczbę biletów.
4. Należność może być również uregulowana gotówką lub kartą w kasie teatru przed spektaklem.
5. Bilety nie muszą być drukowane. Wystarczy podać w teatrze numer zamówienia lub nazwisko, albo  okazać wersję elektroniczną.
6. W przypadku zakupu większej liczby biletów warto zapytać Teatr o zniżkę.
7. Na bilety zakupione w trybie online Teatr nie udziela się zniżek.
8. Kasa Teatru mieści się w siedzibie Teatru, w Atrium Promenada, przy ul. Ostrobramskiej 75C, II piętro i jest czynna zawsze na pół godziny przed spektaklem.
9. W przypadku rezygnacji z zamówionych biletów prosimy o zawiadomienie o tym Teatr.
10. Teatr na życzenie Widza może wystawić fakturę imienną na zakupione bilety online w ciągu 7 dni od daty dokonania płatności (faktura imienna). Aby otrzymać fakturę na firmę zakupu biletu należy dokonać mailowo (nie mamy możliwości wystawienia faktury na firmę przy zakupie online). Dane do faktury (nazwa firmy, dokładny adres, numer NIP),  wraz z informacją na jaki termin chcą Państwo zakupić bilety należy przesłać mailem na adres

11. Sprzedaż i dystrybucję biletów prowadzi ART CONCEPT Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000984491, numer NIP: 5252917663, REGON: 522688794.

Zwroty i reklamacje

1. Bilety można zwrócić najpóźniej na 2 dni robocze (48 godzin) przed spektaklem. Zwrot biletu należy potwierdzić mailowo, podając numer rezerwacji.
2. Pieniądze za zwrócone bilety zostaną przekazane przelewem na wskazane konto. W przypadku zakupu online, zwrot nastąpi za pośrednictwem platformy Przelewy24.
3. W przypadku odwołania spektaklu lub zmiany repertuaru, Teatr może zaproponować bilet w innym terminie lub zwróci pieniądze za kupione bilety.
4. Teatr nie zwraca pieniędzy w przypadku spóźnienia widza na spektakl.

6. Reklamacje można złożyć na adres . Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni.

Inne

1. Widzów spóźnionych nie wpuszczamy na spektakl.
2.  Na 30 min. przed spektaklem zapraszamy widzów do naszego foyer, miłego, przytulnego miejsca, specjalnie przygotowanego na przyjęcie małych widzów.
3.  Miejsca na widowni są nienumerowane.
4.  W sali teatralnej obowiązuje zakaz picia i jedzenia.
5.  Za bezpieczeństwo dzieci w czasie pobytu w Teatrze odpowiadają Rodzice/Opiekunowie.
6.  Zakup biletu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka prywatności

W związku z obowiązywaniem od 25 maja 2018 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować Państwa o sposobie i celu, w jakim Teatr Niewielki (zwany dalej Teatrem) przetwarza Państwa dane osobowe. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ART CONCEPT Sp. z o.o., ul. Złota 59, 00-120 Warszawa, NIP: 5252917663, REGON: 522688794

 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na terytorium Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
 2. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych i zabezpieczyć je przed (zawinionym lubprzypadkowym) zniszczeniem, utraceniem, zmodyfikowaniem, nieuprawnionymujawnieniem lub nieuprawnionym dostępem.
 3. Dane są przekazywane Administratorwi dobrowolnie w procesie sprzedaży biletów on-line, a także poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny w sprawie rezerwacji miejsc na spektaklach i innych wydarzeniach organizowanych przez Teatr.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie są udostępniane przez Administratora innym podmiotom ani osobom trzecim z wyjątkiem przypadków, gdy jest to konieczne w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora tj. dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom takim jak, doradcy finansowo-kięgowi, operatorzy płatności (Przelewy24), firmy świadczące usługi hostingowe. W tym przypadku Administrator udostępnia tylko te dane osobowe, które są niezbędne w celu realizacji ww. usług.
 5. Nigdy nie przekazujemy Pani/Pana danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z innymi, niepowiązanymi z nami podmiotami.
 6. Pani/Pana  dane osobowe wykorzystujemy wyłącznie w celu sprzedaży biletów w serwisie on-line teatrniewielki.pl, rezerwacji telefonicznej i mailowej, w działaniach marketingowych  Teatru oraz w projektach realizowanych przez Fundację „Teatr Niewielki“.
 7. Proszę pamiętać, że może zajść konieczność przekazania Pani/Pana danych, aby wypełniać postanowienia prawa lub sądów oraz stosować się do innych postanowień władz.
 8. Przetwarzamy dane osobowe w postaci adresu e-mail, imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Kontakt telefoniczny nie jest wykorzystywany w celach marketingowych, a jedynie do wyjaśniania spraw związanych z zakupem i/lub rezerwacją biletów na spektakle i inne wydarzenia organizowane w teatrze.
 9. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu złożenia przez Państwa żądania ich usunięcia lub rezygnacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia ich z naszej bazy, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli życzycie sobie Państwo usunięcia danych osobowych z naszej bazy lub aktualizacji danych – prosimy o kontakt mailowy: 
 10. W związku z aktualnie obowiązującym w Polsce stanem epidemii związanym z wirusem SARS-CoV-2, informujemy że Państwa dane mogą być przetwarzane również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. d) oraz art. 9 ust. 2 lit. i) RODO.
 • Przyjaciele teatru:

                        Kopia kicket logo pion kolor plus czarny

 teatr niewielki

Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa
tel.: 22 299 14 13,