Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Pierwsze koty za płoty
poniedziałek, 13.05.2019

Pierwsze koty za płoty

Zaczęły się prace do naszego nowego projektu - NIEBOWODA. Premiera dopiero jesienią, ale już zakasaliśmy rękawy  We wczorajszym spotkaniu, oprócz ekipy Niewielkiego, brała udział Dorota Zawadzka, czyli Superniania - będzie nam pomagać w znalezieniu najlepszych metod przekazu dla tak młodej widowni; naszymi widzami będą bowiem maluszki w wieku 1-2,5 roku!... Była…
Dziwakowy konkurs
sobota, 13.04.2019

Dziwakowy konkurs

Czy wiecie, że przyjście na DZIWAKI to nie tylko wielka frajda, ale też szansa na wygranie biletów na dowolny spektakl Teatru Niewielkiego?Każdy mały widz po spektaklu może stworzyć własnego Dziwaka łacząc ze sobą różne śmieszne brzuchy, głowy, ogony i łapy. Wystarczy zrobić zdjęcie takiemu Dziwakowi i wysłać do nas (Wiadomości),…
Niewielki dla najnajów
czwartek, 04.04.2019

Niewielki dla najnajów

Wspaniała wiadomość! Dostaliśmy dofinansowanie od miasta st. Warszawy na nasz kolejny projekt, pt. NIEBOWODA! Będzie to interaktywny performans muzyczno-wizualny dla zupełnych maluszków, czyli dzieci w wieku 1 - 2,5 roku. Wkrótce więcej fascynujących szczegółów, a od maja relacje z prac nad projektem. Bardzo dziękujemy Warszawie za zaufanie!   
Wiosna?
sobota, 09.03.2019

Wiosna?

W Niewielkim już tak! Od niedzieli 10 marca interaktywny spektakl dla maluchów A CO TO? w wersji wiosennej - ze słonkiem, deszczem, kaloszami, żółtymi kaczuszkami i innymi atrakcjami!  Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 1-4 lata!  
  • Przyjaciele teatru:

                                                      

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434