Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Wesołych!
środa, 28.03.2018

Wesołych!

Dla naszych niewielkich wzrostem, ale wielkich wyobraźnią widzów, i dla tych nieco większych też - życzenia pogodnych, rodzinnych i bardzo wesołych Świąt! 
Furtka do ogrodu tajemnic...
poniedziałek, 12.03.2018

Furtka do ogrodu tajemnic...

…została oficjalne otwarta! Premierowe pokazy spektaklu PUF! sprawiły nam wiele radości; najbardziej cieszymy się, że od teraz możecie razem z nami wędrować po baśniowym świecie pełnym dziwnych roślin i niesamowitych stworów fruwających w powietrzu. Waszymi przewodniczkami będą Ogrodniczki: Gabriela Całun (na zdjęciu) i Paulina Dulla, z poczwarki w Motyla przeistoczą…
Och i ach!
czwartek, 08.03.2018

Och i ach!

Próba generalna PUF!, na którą zaprosiliśmy smyki z zaprzyjaźnionych przedszkoli, już za nami!... Wszystko poszło super, fantastyczne stwory fruwały, dzieci wzdychały "och! i "ach!", i o to nam w tym spektaklu chodziło... 
Już są!
środa, 21.02.2018

Już są!

Bilety na nasz najnowszy spektakl PUF!, którego premiera odbędzie się w marcu, już dostępne w zakładce Repertuar! Do fantastycznego ogrodu zapraszamy wszystkich naszych miłych niewielkich widzów (i większych nieco też), a zwłaszcza tych, którzy lubią muzykę, ruch, kolory, taniec i niezwykłe podróże w świat wyobraźni.
  • Przyjaciele teatru:

                                                      

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434