Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Teatr szuka miejsca
czwartek, 13.01.2022

Teatr szuka miejsca

Może coś wiecie, znacie jakąś super miejscówkę, słyszeliście o czymś i możecie nam podpowiedzieć? Niestety nasza siedmioletnia przygoda z Soho Factory na Mińskiej za parę miesięcy dobiegnie końca. Dlatego musimy energicznie zabrać się za poszukiwanie nowego miejsca. Niełatwo jest coś takiego znaleźć - z duszą, a jednocześnie spełniającego wymagania małego teatru: sala…
Zaglądajcie do spamu
wtorek, 04.01.2022

Zaglądajcie do spamu

Kochani, Z powodu chwilowych kłopotów z naszą aplikacją pocztową prosimy was o sprawdzanie spamu, bo obecnie niektóre maile tam wpadają. Przepraszamy za niedogodności, mamy nadzieję, że wkrótce problem zostanie rozwiązany. 
Wyspa - trailer
wtorek, 21.12.2021

Wyspa - trailer

Hurra! Mamy już filmik do najnowszego spektaklu, czyli WYSPY! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania! A na WYSPĘ zapraszamy już w najbliższą sobotę 18 grudnia.  Przypominamy, o nowych zasadach, tzn. żeby osoby niezaszczepione informowały nas o tym fakcie z góry, bo mogą stanowić tylko 30% naszej widowni.   

  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434