Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Pierwszy raz
niedziela, 23.02.2020

Pierwszy raz

Na dwóch porannych pokazach spektaklu tanecznego HU HU HA! zadebiutowała dziś Anitka Łapińska, którą widzowie Teatru Niewielkiego znają do tej pory z jej występów w przedstawieniu PUF! Poszło jej naszym zdaniem wspaniale, bo to utalentowana i pełna wdzięku tancerka!  Pozdrawiamy, Anitko!    
NIEBOWODA - oglądamy czy bawimy się
poniedziałek, 20.01.2020

NIEBOWODA - oglądamy czy bawimy się

Rodzice uwielbiają, kiedy ich dzieci wchodzą na scenę i biorą czynny udział w przedstawieniu. Stąd tak ogromna popularność projektów takich jak A CO TO?, będącym w gruncie rzeczy teatralną zabawą. Biorą w nim jednak udział dzieci do lat 4, których ogromna ciekawość świata i bardzo już rozwinięte “wielokanałowe” możliwości percepcyjne…
Jak to się robi
środa, 08.01.2020

Jak to się robi

Na Youtube pokazał się kilkuminutowy filmik zdradzający kulisy powstawania spektaklu NIEBOWODA! Jak robi się przedstawienie dla kilkunastomiesięcznych maluchów, skąd autorzy wiedzą, co im się spodoba, a co nie, ile czasu trwają prace nad takim projektem? Jeśli jesteście choć trochę tego ciekawi, zapraszamy do obejrzenia! Niebowoda-kulisy Projekt wspólfinansowany ze środków m.st. Warszawy  
Idą święta!
niedziela, 22.12.2019

Idą święta!

Z całego serca życzymy Wam, nasi niewielcy i troszkę więksi widzowie, żeby gwiazdka pomyślności świeciła Wam swoim blaskiem nie tylko w czasie Świąt, ale i przez cały nadchodzący rok! :) I oczywiście serdecznie zapraszamy na nasze spektakle!    
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434