Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Lato w niewielkim
piątek, 12.07.2019

Lato w niewielkim

Uroczyście ogłaszamy otwarcie naszego kolejnego sezonu POD CHMURKĄ! Każdego lata gramy dla Was na powietrzu - na trawniku, pod drzewami, przed teatrem. Szukajcie w repertuarze spektakli z oznaczeniem “plener”. W razie niepogody nie ma się co martwić: kiedy pada lub jest zimno i wietrznie, spektakle odbywają się w sali teatralnej. Zapraszamy do…
Już mamy!
sobota, 06.07.2019

Już mamy!

Oto grafika do naszego najnowszego spektaklu. Tym razem szykujemy coś niezwykłego dla zupełnych maluszków, czyli dzieci w wieku 1 - 2,5 roku. Będzie muzyka na żywo i dużo oryginalnej sensoryki... Wkrótce więcej wieści!  Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.
Krótkie Wakacje bez  telefonu
piątek, 07.06.2019

Krótkie Wakacje bez telefonu

W dniach 10 - 20 czerwca Teatr Niewielki wybiera się na zasłużone acz niezbyt długie wakacje. :) W tym czasie nie będą działały telefony teatralne, a na maile i wiadomości na Facebooku odpowiemy po powrocie. Bilety na spektakle czerwcowe i lipcowe można kupić na stronie Repertuar. Do zobaczenia pod koniec czerwca!
Gościnnie na festiwalu
poniedziałek, 03.06.2019

Gościnnie na festiwalu

Family Fest to wyjątkowy festiwal rodzinny z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych. W tym roku odbywał się w dniach 1 -2 czerwca w Arkadach Kubickiego, a Teatr Niewielki pokazał na nim spektakl KÓŁKO I KWADRAT. Chyba było fajnie, sądząc po reakcjach dzieciarni...  Do zobaczenia na kolejnym Family Fest za rok!
  • Przyjaciele teatru:

                                                      

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434