Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idzie nowe !

W sobotę 17 czerwca po raz pierwszy na deskach TN w Atrium Promenada "Pan Flecik"-spektakl muzyczno- teatralny autorstwa Nadii Kraińskiej. Zapraszamy Milusińskich do świata Pana Flecika, świata przepełnionego magiczną muzyką płynącą wprost z jego wnętrza. Ten interaktywny spektakl zaprasza Widzów do przestrzeni muzyki, tańca i śpiewu, opowiadając, jak możemy sobie wspólnie pomóc, aby przezwyciężyć napotkaną trudność. Dzieciaczki interaktywnie biorą udział w spektaklu, stając się jego częścią i w ten sposób nabywają umiejętności radzenia sobie z chwilową trudnością, jednocześnie rozumiejąc, że wspólne działanie prowadzi do pokonania chwilowych słabości. Wszystko to przy pięknych, żywych nutkach wydobywanych z Pana Flecika (muzyka na żywo wykonywana na flecie poprzecznym). Spektakl stymuluje dziecięce abstrakcyjne myślenie poprzez personifikację zjawisk pogodowych, odgrywanie odgłosów różnych zwierząt. Spektakl pobudza zmysły dzieci i wskazuje nowe szlaki kreatywnego działania.

Dla dzieci 1-7 lat.

W niedzielę 18 czerwca zapraszamy na spetakl tetralno-taneczny "Twoje czy moje ?"- gościnny spektakl Teatru La La Lena. Przedstawienie opiera się na etiudach aktorsko-tanecznych, w którym głównymi bohaterami są kolorowe kółka, a w nich mieszkający pewien "ktosiek".W rękach aktorki rekwizyty zamieniają się w niecodzienne i abstrakcyjne formy. Dzieci zostają zabrane w świat scenicznej magii,gdzie muzyka klasyczna Piotra Czajkowskiego, taniec oraz ruch sceniczny wpływają na ich emocje i wrażenia wywołaneopowieścią płynącą ze sceny. Aktorka opowiada historię słowem jak i poprzez ruch, taniec, gest, mimikę, elementy pantomimy oraz dotyk. Wszystkie te składniki łączą się w niesamowitą, empatyczną opowieść,która uruchamia wyobraźnię dzieci.

Dla dzieci 1-8 lat.

Do zobaczenia w niewielkim ! 

  • Przyjaciele teatru:

                          Kopia kicket logo pion kolor plus czarny

 teatr niewielki

Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa
tel.: 22 299 14 13,