Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAPROŚCIE NAS DO DOMU

Naj-naj-najbardziej chętnie spotykamy się z wami osobiście w naszej nowiutkiej siedzibie w Atrium Promenada na Ostrobramskiej. Ale jeśli nie możecie do nas przyjść, bo np. złapało was paskudne zaziębienie albo się zagapiliście i na wymarzony spektakl nie ma już biletów, albo w ogóle nie jesteście z Warszawy, z Polski czy z planety Ziemia :) - to przypominamy: MOŻECIE OGLĄDAĆ NASZE SPEKTAKLE U SIEBIE W DOMU!
Co więcej - są tam do obejrzenia przedstawienia, których w danym miesiącu nie mamy w repertuarze "na żywo", np. obecnie: "DZIWAKI", "DOBRANOC JAŚKU" oraz "KÓŁKO I KWADRAT"!
Link do spektakli online jest tutaj, na naszej stronie - przycisk OGLĄDAJ przeniesie was prościutko do naszych spektakli na @kicket_com (dawniej eWejściówki), gdzie w cenie 30zł uzyskacie dostęp do wybranego przedstawienia Teatru Niewielkiego!
Do zobaczenia na domowej kanapie! :)

  • Przyjaciele teatru:

                          Kopia kicket logo pion kolor plus czarny

 teatr niewielki

Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa
tel.: 22 299 14 13,