Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Teatr szuka miejsca

Może coś wiecie, znacie jakąś super miejscówkę, słyszeliście o czymś i możecie nam podpowiedzieć?
Niestety nasza siedmioletnia przygoda z Soho Factory na Mińskiej za parę miesięcy dobiegnie końca. Dlatego musimy energicznie zabrać się za poszukiwanie nowego miejsca. Niełatwo jest coś takiego znaleźć - z duszą, a jednocześnie spełniającego wymagania małego teatru: sala teatralna ok.100m2, zaplecze, foyer... Jesteśmy jednak nieuleczalnymi optymistami i wierzymy, że coś na pewno się znajdzie! :) Może jakieś fajne centrum kultury byłoby zainteresowane stałą współpracą z Teatrem Niewielkim? Piszcie  albo dzwońcie 606 467 434, pięknie prosimy!
Mamy nadzieję, że miejsce, w jakim w kolejnych sezonach będziemy spotykać się z naszymi niewielkimi wzrostem, ale wielkimi wyobraźnią widzami, będzie równie "atmosferyczne" jak Soho. Ale teatr to przede wszystkim ludzie, więc nie aż tak ważne gdzie, oby tylko - do zobaczenia! :)
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434