Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowe zasady - jak to będzie

Jak zapewne wiecie, od 15 grudnia obowiązują nowe przepisy covidowe dotyczące m.in. teatrów. W skrócie: obowiązuje limit 30% miejsc, ale nie dotyczy on osób zaszczepionych. 
Szczegóły znajdziecie w naszym regulaminie.
 
Jak wprowadzenia tych zasad będzie wyglądać w praktyce?
 
Przed wejściem na spektakl wszystkie osoby dorosłe będą proszone o okazanie certyfikatu szczepienia przeciwko COVID-19 lub o podpisanie oświadczenia, że taki certyfikat posiadają.
 
Osoby niezaszczepione, kupujące/rezerwujące bilety, uprzejmie prosimy o poinformowanie nas mailowo, że certyfikatu nie posiadacie - aby uniknąć sytuacji, w której dopiero w teatrze dowiecie się, że nie możecie wejść na spektakl, bo limit 30% miejsc dla niezaszczepionych został już wyczerpany. Mając taką informację, będziemy mogli poinformować was z wyprzedzeniem o ewentualnym wyczerpaniu miejsc dla niezaszczepionych. Oczywiście w tym ostatnim wypadku zwracamy opłatę za bilety lub przenosimy je na inny termin.
 
Przepraszamy z góry za wszystkie niedogodności i komplikacje. Gdyby wywody powyższe były zbyt szczegółowe, oto najważniejsze informacje:
- Wszystkie osoby posiadające certyfikat szczepienia, które zakupiły/zarezerwowały bilety, na pewno wejdą na spektakl. :)
- Pozostałe osoby - tylko w wypadku, gdy liczba osób dorosłych niezaszczepionych nie przekroczy 30% miejsc na widowni. 
 
Oby sytuacja jak najszybciej wróciła do normy - czego życzymy z całego serca i wam, nasi wierni Widzowie, i sobie! :)
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434