Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jakie zasady

Otwieramy teatr!.. Zapewne chcielibyście wiedzieć, jak teraz taka wizyta u nas będzie wyglądać?
Po pierwsze - zgodnie z zarządzeniami możemy zapełnić widownię tylko w 50%, dlatego będziecie mieli sporo miejsca. :)
Po drugie - nie chcemy pozbawiać maluchów zabawy po spektaklu, ale - uwaga! - decyzję pozostawiamy rodzicom. Zabawy są zmodyfikowane - rezygnujemy z najbardziej "kontaktowych"; aktorzy również będą unikali bliskich interakcji z dziećmi. Na każdym spektaklu będzie ok. 10 dzieci, więc naprawdę nieduża grupka. Rekwizyty są dezynfekowane między spektaklami.
Po trzecie - są pewne zmiany w niektórych spektaklach, tych bardziej interaktywnych. Np. spektakl NIEBOWODA, który był stworzony z myślą o naj-najmłodszej widowni w wieku już od 8 miesięcy i dlatego miał dużo elementów sensorycznych, jest obecnie grany w wersji koncertowej (dla dzieci nieco starszych) - do oglądania i słuchania, a nie do doświadczania przez dotyk.
Po czwarte - foyer, które zawsze było miejscem, gdzie maluchy mogły bawić się w oczekiwaniu na spektakl; pełnym zabawek, książek, kolorowych kredek - teraz jest to po prostu... foyer. Dlatego nie zachęcamy już was, żebyście przychodzili jak najwcześniej do teatru, wystarczy parę minut przed spektaklem. Musimy doczekać lepszych czasów, żeby wszystko wróciło do normy. :)
Oprócz tego obowiązują typowe zasady: dorośli zobowiązani są do noszenia maseczek, przed wejściem na spektakl prosimy o opiekunów o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia (w związku z COVID oczywiście), w teatrze są dostępne płyny do dezynfekcji rąk itp, itd. Oczywiście zachęcamy do zakupu biletów przez internet, a nie bezpośrednio w kasie.
Zdrowie przede wszystkim!
Stęskniliśmy się za wami i bardzo cieszymy się, że wracacie - i mocno wierzymy w to, że wkrótce będzie jeszcze lepiej!
 
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434