Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Po premierze

 
Kilka miesięcy pracy i wreszcie jest! - nowy spektakl, a właściwie koncert, TU I TAM! W naszą muzyczną podróż dookoła świata, zaangażowanych było sporo osób, a tu na zdjęciu widzicie okrojoną do minimum (ze względu na sytuację covidową) ekipę premierową. Od lewej stoją: szefowa Fundacji "Teatr Niewielki" Wanda Gradek; Waldek Ceglarski - reżyser świateł i dżwiękowiec; Magdalena Sowul - kompozytorka, multiinstrimentaliska i wokalistka; Aleksandra Batko - aktorka; oraz Maria Szajer - autorka scenariusza i reżyserka.
Dziękujemy też Mateuszowi Wądrzykowi, który gra w tym spektaklu na zmianę z Olą Batko; scenografce, Alicji Grążewskiej; no i autorom animacji: Pawłowi Frąckiewiczowi, Natalii Nguyen i Dominikowi Buksie!
Ten koncert to promyk światła w naszej szarej i pełnej ograniczeń rzeczywistości, i bardzo cieszymy się, mogąc sprawić wam, naszym widzom, choć trochę radości!
Spektakl powstał dzięki współfinansowaniu ze środków m.st. Warszawy. Pozdrawiamy Warszawę!
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434