Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podróż bez biletu!

Super wiadomość!
Chcecie jako pierwsi wybrać się z nami w muzyczną podróż dookoła świata, czyli TU I TAM? I to na gapę? :) Już od dziś można się zapisywać na jedną z trzech darmowych otwartych prób z widzami. Terminy to 19, 20 i 21 października, godzina 10:30Prosimy o zgłoszenia drogą mailową na  - z podaniem imienia i nazwiska, nr telefonu, wieku dziecka i wybranego dnia. Zaproszenie jest dla 2 osób (dziecko 1-6 lat + dorosły).
Liczy się kolejność zgłoszeń - a liczba miejsc jest bardzo ograniczona ze względów na obecne przepisy. Będziemy wysyłać maile z potwierdzeniem (lub: sorrry, nie ma już miejsc), więc zaglądajcie do skrzynki.
Ci z was, którzy zdążą na pociąg :), nie tylko zobaczą (i usłyszą) TU I TAM jako pierwsi, ale będą mogli wpłynąć na ostateczny kształt przedstawienia, bo poprosimy was o uwagi i sugestie (krótka, dobrowolna ankieta).
No, to kto rusza z nami? :)
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434