Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Premiera, premiera!

Bardzo się cieszymy, bo już wkrótce będziemy mogli zaprezentować wam, drodzy nasi widzowie, kolejny spektakl! 
Wkrótce, czyli… 25 października.
Bilety na pokazy premierowe od dziś już w sprzedaży!
 
"TU I TAM" to niezwykła muzyczna podróż dookoła świata, będąca wyrazem zachwytu nad jego różnorodnością i niezmierzonym bogactwem kultur. To nie tylko muzyka i taniec, a także wielopłaszczyznowe animacje i efekty świetlne. To trzeba zobaczyć! :)
Do pracy nad tym widowiskiem zaprosiliśmy Magdalenę Sowul, kompozytorkę, multiinstrumentalistkę i wokalistkę, którą widzowie Niewielkiego znają ze spektaklu „NIEBOWODA". Tym razem Magda skomponowała twórcze interpretacje muzyki z 10 różnych regionów świata. Będzie wykonywać te oryginalne utwory na żywo, grając przy tym na baaardzo różnych instrumentach :). A pomagać jej będą nasi utalentowani aktorzy - Aleksandra Batko i Mateusz Wądrzyk, którzy też niejedno zagrają i wyśpiewają… :)
 
Animacje towarzyszące naszej podróży przez świat stworzyli młodzi artyści, wyłonieni na drodze konkursu: Paweł Frąckiewicz, Natalia Nguyen, Dominik Buksa. Zobaczycie na nich, przetworzone przez wyobraźnię tych twórców, charakterystyczne dla każdego regionu obrazy i krajobrazy, nastroje, zwierzęta i sztukę.
 
Widzowie tego spektaklu muzycznego będą mieli trochę więcej miejsca niż zazwyczaj, po to, by mogli się trochę pokołysać w rytm muzyki, gdy im „w duszy zagra”. :) A małe smyki dostaną różne przeszkadzajki do robienia twórczego hałasu. :) 
 
Ten projekt jest bardzo radosny i już nie możemy się doczekać, by wam go zaprezentować!
Do zobaczenia na premierze!
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434