Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak to teraz wygląda?

Ciężki to czas dla teatrów, pewnie o tym wiecie, ale jakoś sobie radzimy przy waszej pomocy! :) Pomoc polega na tym, że po prostu przychodzicie na nasze spektakle i dzięki temu teatr działa. Niektórzy z was zapewne zastanawiają się, jak to teraz taka wycieczka do Teatru Niewielkiego wygląda i czy jest bezpieczna dla maluchów i opiekunów. Po pierwsze zgodnie z zarządzeniami Ministerstwa Kultury liczba widzów jest ograniczona do 50%, tak że na widowni pozostaje sporo wolnych miejsc. Dorośli proszeni są o noszenie masek (jeśli zapomnicie swojej, w teatrze można kupić maseczkę za 2 zł). Nasza sala teatralna oprócz systemu wentylacji, ma jeszcze okna (co jest rzadkością w teatrach) - nie tylko porządnie wietrzymy przed każdym spektaklem, ale pozostawiamy większość z nich otwartych w trakcie przedstawień. 
Przy wejściu do teatru i toalet mamy obowiązkowe dyspensery ze środkiem do dezynfekcji rąk. Obsługa (zarówno widowni, jak i techniczna) pracuje w maseczkach. Zabawy po spektaklach odbywają się obecnie bez bezpośredniego kontaktu z aktorami, a rekwizyty, których dotykają aktorzy i dzieci są dezynfekowane po każdym spektaklu. Przy kasie będziecie poproszeni o podpisanie krótkiego oświadczenia, że wy i wasza rodzina jesteście zdrowi - znowu zgodnie z zarządzeniami - ale odbywa się go szybko i sprawnie.
To chyba wszystko. Mamy nadzieję, że opis będzie dla was pomocny przy podejmowaniu ewentualnej decyzji co do odwiedzenia naszego teatru. Zapraszamy serdecznie!
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434