Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapisy do Małej Szkoły Teatralnej

Uwaga! Ruszają zapisy na  zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 5 - 6 lat. Będą się one odbywały w naszym teatrze w środy  i czwartki o 17:00. Czas trwania - 60 min.  Zajęcia poprowadzą: aktor Teatru Niewielkiego, Mateusz Wądrzyk i  Malina Chojecka oraz aktor Teatru Soho Bartek Mazur i Beata Kurda.

Zajęcia teatralne to okazja do nauczenia się śmiałości, otwartości, kreatywności, pracy w grupie, rozwijania wyobraźni i poszerzania horyzontów. Umiejętność głośnego wyrażania myśli każdemu przyda się w życiu. A śmiałego występowania przed publicznością najlepiej uczyć się w dzieciństwie. Start w drugim tygodniu lutego:
13 lutego godz.17:00 - grupa środowa
14 lutego godz.17:00 - grupa czwartkowa


Zakończenie - drugi tydzień maja. Cena za semestr (13 zajęć po 60 min.) to 520 zł, płatna jednorazowo.
W miarę wolnych miejsc  w grupie, istnieje możliwość wzięcia udziału w zajęciach próbnych (pierwsze zajęcia). Koszt zajęć próbnych: 45 zł. Zgłoszenia mailowe przyjmujemy do 31 stycznia.

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i wieku dziecka, preferowanego dnia (środa lub czwartek) oraz numeru telefonu do kontaktu. Po skompletowaniu grup otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe uczestnictwa w zajęciach. Liczba miejsc w grupie 15.

Więcej informacji i zapisy 792 88 66 72 lub halo@teatrniewielki.pl

 

Prowadzący:

Malina Chojecka - aktorka i kulturoznawczyni. Na co dzień pracuje w Wolnej Szkole Demokratycznej. Związana z fundacją Bullerbyn od 7 lat- nieustannie rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje pracując z dziećmi w każdym wieku w roli instruktorki teatralnej i mentorki. Jako animatorka pracowała dla Rainbow Tours. Związana z różnymi teatrami dotarła do najdalszych zakątków Polski ze spektaklami dla dzieci i młodzieży. Obecnie mieszka w Warszawie i odkrywa nową pasję- impro.

Beata Kurda - Pedagog, wokalistka, aktorka, której pasją jest praca edukacyjna i artystyczna z dziećmi i młodzieżą. Swoją wiedzę opiera na wykształceniu (studia pedagogiczne, aktorskie i logopedyczne), oraz wieloletniemu doświadczeniu artystycznemu i pracy scenicznej. Na co dzień pracuje w przedszkolu jako nauczycielka. Prowadzi warsztaty wokalne w Miejskich Ośrodkach Kultury w Ząbkach i w Markach. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi w całym kraju, prowadząc warsztaty dykcyjne, teatralne i wokalno–aktorskie. Pracowała z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną w Kole Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Ząbkach przez kilka lat prowadząc zajęcia teatralne. Jest organizatorką wakacyjnych warsztatów artystycznych „Wakacje Artystyczne”, odpowiada za kształt merytoryczny i poziom artystyczny kolonii.

Laureatka wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Występowała m. in. u boku Kayah i K. Kolbergera w musicalu „Bajlandia”. Śpiewała w wielu prestiżowych koncertach m.in. w Berlinie i w Bellaria Igea Marina (Włochy). Śpiewa także w OPOLE GOSPEL CHOIR, z którym wielokrotnie wspomagała wokalnie m.in. gwiazdy Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu oraz Festiwalu TOP Trendy w Sopocie. Wraz z zespołem SOUL CITY brała udział w II edycji programu „X-Factor”.

Bartosz Mazur - W 2000 roku ukończył studia na wydziale aktorskim PWST w Krakowie. Ukończył kurs pedagogiczny w Instytucie Doskonalenia Kadr Pedagogicznych.

Współzałożyciel oraz ekspert do spraw projektów edukacyjnych Stowarzyszenia Studio Teatralne KOŁO. Jest aktorem teatralnym i telewizyjnym, lektorem, reżyserem, pracuje również jako pedagog, oraz menager kultury.

Jako aktor współpracował z Teatrem im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze, Teatrem im. Juliusza Ostrewy w Lublinie. Na stałe związany jest m.in. ze stołecznym Teatrem Soho i Teatrem Dramatycznym.

Regularnie reżyseruje przedstawienia teatralne dla dzieci i młodzieży (cykle: Pogromcy Legend, Teatr Naukowy realizowane w Teatrze Soho), a także różne wydarzenia quasi-teatralne (Psoty dla Artanimacji, czy praca przy projektach z młodymi uchodźcami dla Stowarzyszenia Interwencja Prawna)

Jego działalność dydaktyczna obejmuje zarówno warsztaty teatralne z wykorzystaniem aktorskich metod pracy dla dzieci (Ognisko Teatru Ochoty) i dla dorosłych (Teatr Młyn).

Jako promotor i menager kultury od lat realizuje założenia koncepcji Teatru Naukowego.

Mateusz Wądrzyk - aktor, pedagog, fotograf oraz tata w jednym. Od 2015 r. związany z Teatrem Niewielkim. Pracuje z dziećmi w oparciu o zasady Wolnej Szkoły Demokratycznej, w której zdobywa doświadczenie. 

 

  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434