Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Premiera HU HU HA!

Kolejny, trzeci już spektakl dla dzieci Teatru Niewielkiego oficjalnie zadebiutował dziś na scenie. Najmłodszą publiczność reprezentowały dzieci z Domu Dziecka Nr 16 i kilkoro smyków, których przyprowadzili ze sobą zaproszeni goście. Wśród dorosłej widowni byli przyjaciele teatru i wykonawców, którzy - jak to bywa z przyjaciółmi -  reagowali z pełnym entuzjazmem. Mamy jednak nadzieję, że naprawdę im się podobało! 

Opowieść o zimie, której nie ma, i o dwojgu ludziach, którzy mają zupełnie inne pomysły na to, jak prawdziwa zima powinna wyglądać, okazuję się być ciekawa dla najmłodszych widzów, i dla widzów zdecydowanie starszych. Spektakl ma budowę wielowarstwową i każdy może odnaleźć w nim coś dla siebie. Małe dzieci - ruch, kolor i elementy lubiane i bliskie jak śnieg, sanki, choinka, choć zaprezentowane w niebanalny sposób. Starsze dzieci śledzą historię opowiadaną bez słów, wciągają się w relacje między dwójką bohaterów, a także żywo reagują na sytuacje humorystyczne. Dziewczynki zachwycają się baletowymi pass jednej postaci, chłopcy - hiphopowymi wyczynami drugiej. A wszyscy mają okazję obcować z piękną muzyką Erika Satie i znakomicie z nią współgrającymi kompozycjami fortepianowymi Rafała Kulczyckiego.

Zimowy spektakl HU HU HUA! jest artystyczną alternatywą dla sztampowych “przedstawień Mikołajkowych”. Najmłodsza widownia ma okazję obcować z muzyką poważną i sztuką tańca, zaprezentowaną tak, że wzbudza ich żywe emocje. Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Zobacz cały repertuar naszego teatru.

  • Przyjaciele teatru:

                          Kopia kicket logo pion kolor plus czarny

 teatr niewielki

Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa
tel.: 22 299 14 13,