Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Niebowoda koncert

 teatrniewielki NBkoncert"NIEBOWODA-koncert” to niezwykła muzyczno-plastyczna impresja - opowieść bez słów o „niebie” i „wodzie”; czyli o ptakach, chmurach, wietrze i dmuchawcach, i o deszczu, rybkach i żabkach, kałużach i morskich falach… To koncert z elementami ruchu i tańca, inspirująca pożywka dla wyobraźni i czas na zanurzenie się w strumieniu kojących wrażeń płynących ze sceny.

Spektakl ilustruje piękna, grana na żywo muzyka utalentowanej multiinstrumentalistki, wokalistki i kompozytorki, Magdaleny Sowul, Odnajdziecie w niej niebo z sunącymi po nim obłokami, raz błękitne, innym razem stalowo-szare, usłyszycie wiatr i szum deszczu… I odkryjecie wodę z jej kapryśną naturą, odbiciami, blaskami, pluskaniem i kapaniem kap, kap. 
Dla dzieci i dorosłych koncert NIEBOWODA to podróż po tajemniczych ścieżkach wyobraźni. To chillout i relaks, jak łagodne kołysanie w hamaku. Warto takie chwile dzielić z najbliższymi, żeby zobaczyć pogodny uśmiech na ich twarzach.
 
Dla dzieci 1 - 6 lat.
 
Scenariusz i reżyseria: Maria Szajer
Muzyka na żywo: Magdalena Sowul
Scenografia i kostiumy: Ewa Machnio
Konsultacja psychologiczna: Dorota Zawadzka
Współpraca scenograficzna: Tomasz Grabowski
Występują: Gabriela Całun/Aleksandra Batko i Magadalena Sowul

 
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
FWK poziom logo RGB
 

Plik 
 

 

 sponsorzyGrupa 01

  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434