Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gdzie by tu? ...

Kochani Widzowie Teatru Niewielkiego,
Niestety jak dotąd nadal poszukujemy nowej siedziby… :(   W Soho Factory gramy już tylko do końca maja, dlatego na naszej stronie nie znajdziecie repertuaru na czerwiec ani lipiec. Mamy nadzieję, że uda nam się wznowić działalność w sierpniu, ale wszystko zależy od tego, czy w końcu znajdziemy nowe miejsce na teatr i ile będzie przy nim roboty adaptacyjnej. Jak wiecie, szukamy już od trzech miesięcy i okazuje się to być bardzo trudnym zadaniem. Potrzebujemy około 180m2, w tym musi być sala ok. 80m2 bez słupów, dość wysoka - z przeznaczeniem na nasza salę teatralną. A takich lokali w stolicy jest bardzo niewiele. 
Dlatego jeżeli chcecie zobaczyć jeszcze jakieś nasze spektakle, to serdecznie zapraszamy do końca maja. A repertuarze mamy DZIWAKI, A CO TO?, PUF!, DOBRANOC JAŚKU, WYSPĘ i w ostatnią niedzielę maja - TU I TAM.
Miejmy nadzieję, że w sierpniu będziemy mogli zaprosić was na kolejne spektakle. :) Na razie jeszcze - szukamy… :)
  • Przyjaciele teatru:

                          Kopia kicket logo pion kolor plus czarny

 teatr niewielki

Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa
tel.: 22 299 14 13,