Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pokazy przedpremierowe

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że w piątek 5 listopada o 10:00 i 11:30 planujemy dwie próby otwarte, czyli z udziałem widzów. Spektakl jest dla dzieci 2-6 lat. Udział darmowy. :) Jeśli ktoś chętny, od teraz przyjmujemy zapisy na - liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zaproszenia są dwuosobowe (dorosły + dziecko). Prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku dziecka i godziny (10:00 lub 11:30) oraz numeru telefonu do kontaktu. Rezerwacje będziemy potwierdzać mailowo. 
 
W czasie tych pokazów będziemy nagrywać materiały filmowe i robić zdjęcia, więc przygotujcie się na widok małej ekipy filmowej. :) Czyli zapraszamy do zgłaszania się wyłącznie osoby, które nie mają nic przeciw temu, żeby ewentualnie znaleźć się wraz z dziećmi w materiałach foto i wideo WYSPY. Będą one wykorzystywane w komunikacji dotyczącej spektaklu: np. na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie. 
 
To co, widzimy się w piątek 5 listopada? :)
My już nie możemy się doczekać - bo dopiero reakcje naszych niewielkich wzrostem, ale wielkich wyobraźnią widzów zweryfikują naszą wielomiesięczną pracę. Zwłaszcza w tym spektaklu jest to dla nas bardzo ważne, bo spektakl WYSPA porusza nieco trudniejszą emocjonalnie tematykę otwierania się na innych i… pożegnań. 
 
 
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434