Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wiercipiętka

Niespożyta energia dzieciaków jest przyczyną, dla której w Teatrze Niewielkim po półgodzinnym przedstawieniu jest zawsze zabawa. W jej czasie małe smyki mogą samodzielnie eksplorować scenę, bawić rekwizytami, wchodzić w interakcje z innymi dziećmi i aktorami; innymi słowy - poszaleć. Czyli fizycznie wyrazić wszystkie emocje, których doświadczyły w czasie przedstawienia. 
Ale mamy też spektakle, w których aktywność maluchów nie jest ograniczona do zabawy po. Jednym z nich jest muzyczna podróż dookoła świata, TU I TAM. Widzowie mają tu do własnego użytku nie tylko przestrzeń widowni, czyli nasze 3 podesty, ale także połowa sceny! Czyli jest sporo miejsca do poruszania się, jeśli tylko ma się ochotę.
Małe smyki dostają już na wejściu kilka przeszkadzajek / rekwizytów, i dzięki temu mogą tańczyć, grać i bawić się z aktorami w trakcie kolejnych piosenek!
 
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434