Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak to jest z tą Niebowodą?

NIEBOWODA to spektakl, który był przygotowany z myślą o tych naprawdę naj-najmłodszych - dla szkrabów już od 8 miesiąca życia... Żeby dobrze wywiązać się z zadania, wsparliśmy się na doświadczeniu Doroty Zawadzkiej, czyli sławnej Superniani, która konsultowała proces powstawania spektaklu i pierwsze pokazy dla publiczności. Dziękujemy, Dorotko!
Niestety koronawirus sprawił, że wszelkie bezpośrednie, sensoryczne doświadczenia, które są podstwowym sposobem odkrywania rzeczywistości przez paromiesięczne maluchy, stały się niemożliwe... Dlatego musieliśmy zrezygnować z większości elementów interaktywnych i przerobiliśmy spektakl na widowisko plastyczno-muzyczne, doświadczane głównie wzrokiem i słuchem. Tę wersję spektaklu nazywamy NIEBOWODA-KONCERT i prezentujemy ją od jesieni ub.r. widowni od 1 do 6 roku życia.
Dzięki oryginalnej, kojącej muzyce Magdaleny Sowul, wykonywanej na żywo, oraz niezwykłej oprawie plastycznej, nawiązującej do sztuki origami, która pozwala w prosty, szlachetny sposób wyrazić i to co "podniebne" i to, co "wodniste" - spektakl NIEBOWODA w wersji koncertowej to poruszające przeżycie, zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych widzów. Zapraszamy serdecznie na NIEBOWODĘ do Teatru Niewielkiego na Mińską 25 lub na wersję online tego spektaklu!
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434