Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gramy na żywo

Od 13 lutego Teatr Niewielki po kilkumiesięcznej przerwie znów przyjmuje swoich "niewielkich wzrostem, ale wielkich wyobraźnią" widzów! BIlety znikają jak ciepłe bułeczki - z tego widać, że i nasi widzowie też są wygłodniali prawdziwych teatralnych wrażeń. :)
Wiadomo - teatr nie jest teatrem bez kontaktu aktora z publicznością. Pandemia wymusiła migrację ze świata doświadczeń bezpośrednich do wirtualnej rzeczywistości ekranowej. Oczywiście, "lepszy rydz niż nic" i na pewno spektakle online przynoszą maluchom mnóstwo uciechy, ale prawdziwy teatr, to jednak całkiem coś innego. To wspólne wyjście w domu, to oczekiwanie na spektakl w foyer, to wejście do zaczarowanego miejsca zwanego salą teatralną, w której po chwili zaczynają dziać się zaczarowane rzeczy. To westchnienia, śmiechy, zdumienie i radość. Wszystko doświadczane bezpośrednio i wspólnie z najbliższymi.
Mamy nadzieję, że otworzyliśmy się teraz na dobre, czego Wam, naszym widzom, i sobie życzymy!
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434