Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koncertowo

Niezwykłe lato przed nami… I żebyśmy mogli cieszyć się i latem, i jednocześnie teatrem, chcemy jak najwięcej spektakli pokazać wam w wersji plenerowej. NIEBOWODA "pod chmurką” to koncert z elementami ruchu i tańca przeznaczony dla dzieci od 1 do 100 lat. 
Piękna muzyka utalentowanej multiinstrumentalistki, wokalistki i kompozytorki, Magdaleny Sowul, brzmi wyjątkowo kojąco i świeżo w otoczeniu zieleni, błękitu nieba i słonecznych plam wędrujących po trawie. Odnajdziecie w niej niebo z wędrującymi po nim obłokami, raz błękitne, innym razem stalowo-szare, usłyszycie wiatr i szum deszczu… I odkryjecie wodę z jej kapryśną naturą, odbiciami, blaskami, pluskaniem i kapaniem kap, kap. 
Dla dzieci i dorosłych koncert NIEBOWODA to podróż po tajemniczych ścieżkach wyobraźni. To chillout i relaks, jak łagodne kołysanie w hamaku. Warto takie chwile dzielić z najbliższymi, warto zobaczyć pogodny uśmiech na ich twarzach.
Pierwsze pokazy już w najbliższą sobotę 27 czerwca!
Jeśli pogoda nie dopisze, nie martwcie się - spektakl NIEBOWODA w wersji koncertowej zostanie zaprezentowany w sali teatralnej.
Zapraszamy serdecznie!
Pamiętajcie, że liczba miejsc bardzo ograniczona... 
 
 
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434