Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zagrajmy w "5 na 5"

Teatr Niewielki właśnie skończył 5 lat!
Z tej okazji mamy dla was super propozycję aktywności na świeżym powietrzu! 
„5 na 5” to teatralna gra plenerowa - twórcza zabawa dla całej rodziny!
 
Startujemy w Dzień Dziecka, czyli dziś 1 czerwca 2020, i zabawa będzie trwała przez cały miesiąc. 
 
Idąc na rodzinny spacer spróbujcie zainscenizować jakiś scenki lub ułożyć znalezione w plenerze lub zabrane ze sobą przedmioty tak, żeby ilustrowały tytuł któregoś z naszych spektakli. Najchętniej zobaczymy również Was na fotkach!
 
Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy zilustrować twórczo 1 tytuł Teatru Niewielkiego! :) Ale jeśli zilustrujecie więcej - Wasze szanse na nagrodę główną wzrastają. 
 
Oprócz tego 5 osób, które pierwsze wykonają w całości 5 zadań, otrzyma rodzinne vouchery na dowolny plenerowy spektakl Teatru Niewielkiego!
 
A nagroda główna? Przyznacie ją sami w głosowaniu na najfajniejsze fotki, a będzie nią… zaproszenie na kolejną premierę Teatru Niewielkiego! Nie możemy na razie zdradzać szczegółów, oprócz tego, że będzie to spektakl muzyczny dla dzieci od 1 do 100 lat. :)
 
Podsumowując:
 • wybierzcie się na spacer całą rodziną
 • zainscenizujcie co najmniej 1 scenkę lub skomponujcie obraz w kadrze tak, by kojarzył się z którymś z tytułów Teatru Niewielkiego
 • zróbcie zdjęcie i napiszcie tytuł spektaklu (na zdjęciu lub jako hasztag)
 • opublikujcie fotki w poście na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku, oznaczając je @teatrniewielki i wpisując hasztag #5na5niewielki
 • takie oznaczenie zdjęć znaczy jednocześnie, że zgadzacie się na ich ewentualną publikację na stronie lub na fanpage'u teatru na Facebooku lub Instagramie
 • 5 pierwszych osób, które wykonają 5 zadań i przyślą 5 zdjęć, dostanie automatycznie trzyosobowy voucher na spektakl plenerowy do Teatru Niewielkiego - ważny przez trzy miesiące od momentu, gdy wznowimy działalność
 • wszystkie zgłoszenia (nawet 1 zdjęcie) wezmą udział w konkursie na nagrodę główną, którą jest trzyosobowe zaproszenie na naszą kolejną premierę planowaną na jesień tego roku (pod warunkiem, że normalna działalność teatrów - tzn. taka jak sprzed pandemii - zostanie przywrócona)
 • to wy będziecie wybierać zwycięzcę spośród 5 prac zakwalifikowanych do finału i opublikowanych przez nas na stronie teatru www.teatrniewielki.pl i na Facebooku!
 • zgłoszenia przyjmujemy przez cały czerwiec 2020; 
 • ogłoszenie 5 finalistów wybranych przez teatralne jury 2 lipca; wasze głosowanie na najfajniejszą fotkę 2-7 lipca; ogłoszenie nagrody głównej 8 lipca
 
Myślimy jednak, że to nie nagrody są najważniejsze (choć zawsze miło jest mieć coś zachęcającego na widoku :) ), ale sama zabawa - wymyślanie i tworzenie własnych szalonych pomysłów! 
Każdy spacer może być teraz przygodą! Możecie napisać sobie na paskach papieru tytuły spektakli TN i na spacerze losować tytuł do zilustrowania - będzie to dodatkowa atrakcja! Żeby stworzyć fajną fotkę nie trzeba znać na wylot naszego repertuaru - wystarczy samo skojarzenie z tytułem, jak np. „kółko i kwadrat” czy „dziwaki”. Bardziej dociekliwych zapraszamy do zakładki Spektakle, gdzie znajdziecie wszystkie nasze przedstawienia wraz z opisami, zdjęciami i filmikami. 
 
Zapraszamy serdecznie do zrobienia 5 fotek na 5 lecie Teatru Niewielkiego na waszych czerwcowych spacerach!
 
Tworząc mechanizm konkursu inspirowaliśmy się konkursem @Wydawnictwo Dwie Siostry "JakZOkładki". Dziękujemy zaprzyjaźnionemu wydawnictwu!  :)
 
* * *
 
A oto zdjęcia-inspiracje dla was; scenki wymyślały i inscenizowały na majowym spacerze Amelka i Matylda. Czy domyślacie się, jakie spektakle zilustrowały?…
5na5 3zdjkwadrat 
 Zgadliście?… :)5na5 3zdj
 • Przyjaciele teatru:

                                  02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434