Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Cześć, hej, dzień dobry!

Dzięki temu, że Teatr Niewielki jest teraz online, nasze spektakle mogą zobaczyć nie tylko mieszkańcy Warszawy, ale dzieci z całej Polski!
Zaproście nas do swoich domów, nareszcie będzie okazja się poznać... :) Na pewno świetnie spędzimy czas razem!
 
Teatr Niewielki istnieje od 2015 r. i tworzy przedstawienia specjalnie dla maluchów w wieku od 8 miesięcy do 7 lat. Uśmiechnięte lub zadziwione, przejęte lub zafascynowane buzie małych widzów są dla nas największą radością oraz dowodem na to, że to co robimy, jest potrzebne dzieciom. Nie tylko przynosi im wielką radość, ale rozwija wyobraźnię i kształtuje ich wrażliwość emocjonalną i pojmowanie świata.
 
Spektakle są bardzo różne. Zależy to od wieku małych widzów, bo co innego pokazujemy ośmiomiesięcznym szkrabom, a co innego sześciolatkom. Jedne spektakle skupiają się na bodźcach plastycznych i muzycznych, inne opowiadają proste historie - posługując się słowami lub zupełnie bez słów. Są przedstawienia taneczne i spektakle interaktywne. Niektóre mają wplecione elementy edukacyjne - ale zawsze radość malucha jest dla nas najważniejsza.
 
Zachęcamy też małych widzów do interakcji - nawet przez internet :) - żeby przeżycie teatralne nie skończyło się zaraz po skończeniu spektaklu. Dla maluchów tak ważne jest przecież bezpośrednie doświadczenie. Czy to poprzez zabawę z aktorami, czy udział w konkursie i zobaczenie swoich prac opublikowanych na stronie teatru, czy np. poprzez przeczytanie im (przez rodziców) i obejrzenie (osobiste) książki opisującej tę samą historię, którą właśnie zobaczyli w przedstawieniu.
 
Więcej informacji o nas i naszych spektaklach, zdjęcia, trailery i aktualności znajdziecie tu na naszej stronie, a także na Facebooku www.facebook.com/teatrniewielkiwarszawa/  
 
Terminy weekendowych pokazów online i bilety na nie pojawiają się na stronie zawsze najpóźniej w środę.
Na razie w sieci dostępne są dwa przedstawienia: DOBRANOC, JAŚKU (1-4 lata) oraz RAZ, DWA, TRZY (2—5 lat).
Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce dołączą do nich kolejne! :)
 
 
 
 
 
Teatr Niewielki
Dla maluchów w sam raz!
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434