Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Już w ten weekend

Dwa spektakle: RAZ, DWA, TRZY i DOBRANOC, JAŚKU! mogą zawitać w Waszych domach!
Zaproście nas do siebie, kupując bilety, które już są dostępne tu na stronie w cenie 20, 30 i 40 zł. To od Was zależy, Drodzy Nasi Widzowie, ile zechcecie zapłacić, by sprawić swoim maluchom radość, a jednocześnie pomóc Teatrowi Niewielkiemu przetrwać ten trudny czas - czas teatru bez widzów… 
Spektakle zostały zarejestrowane specjalnie dla potrzeb emisji online i mają charakter profesjonalnego widowiska teatralnego. Nie ma wprawdzie tego, co jest istotą teatru, czyli bezpośredniego kontaktu z aktorem, sceną i rekwizytami, ale rekompensują to liczne zbliżenia, które pozwalają docenić detale np. gry aktorskiej i niejako wejść w środek przedstawienia. Mamy nadzieję, że też Wam się spodobają te realizacje, a przede wszystkim, że dla małych widzów przeżycie będzie niemal tak poruszające jak wizyta w Teatrze Niewielkim. :)
Ale to nie wszystko! W Niewielkim po każdym spektaklu jest zabawa, więc i tu nie mogło jej zabraknąć! Nasi aktorzy prezentują po zakończeniu przedstawienia różne pomysły na wesołe harce, inspirowane jego treścią. Zachęcamy całą rodzinę do wzięcia udziału w zabawie i do wymyślania własnych szalonych pomysłów! 
Do zobaczenia online!
  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434