Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MAŁA SZKOŁA TEATRALNA

No i nawet się nie obejrzeliśmy, a tu już koniec pierwszego semestru! Mali aktorzy z grupy młodszej pokazali piękne przedstawienie o zimie. Podeszli do tego ogromnie poważnie, choć, kiedy na scenie spadł śnieg, niektórzy byli tak podekscytowani, że porzucili swoje role...   Dyplomy jednak dostali wszyscy - no cóż, śnieg na scenie to rzeczywiście atrakcja, której trudno się oprzeć. :)
 
Starsze dzieciaki poleciały w kosmos. Odkryły nieznaną planetę, a na niej różne dziwaczne formy życia. Po powrocie udzielały wywiadów na temat swoich odkryć. Jeden z członków wyprawy wciąż rwał się do mikrofonu, żeby opowiadać o napotkanych w kosmosie Harpiach (pół kobietach, pół ptakach). Hmm, co też te dzisiejsze dzieci czytają?… :)
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów i mamy nadzieję, że bawili się dobrze i może przy okazji nauczyli czegoś pożytecznego?... :)

 

  • Przyjaciele teatru:

                                                      

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434