Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci

W czasie letnich wakacji zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w niecodziennej podróży do świata teatru i wyobraźni. W trakcie naszych niezwyczajnych spotkań popatrzymy na nowo na to, co znamy na co dzień i postaramy się w czarodziejski sposób zmienić to w coś całkiem nowego i fascynującego. Będziemy swobodnie wyrażać emocje - zupełnie jak prawdziwi aktorzy. Będziemy się śmiać, dziwić i  odkrywać. Sprawdzimy, czy z miski i papieru da się zrobić kapelusz i czy pozwoli on nam stać się na chwilę kimś innym, kim na co dzień nie jesteśmy. A może każdy stworzy swój własny, niepowtarzalny kostium teatralny, w którym stanie na scenie?
Nie zabraknie także muzyki i tańca, klejenia i rysowania, wycinania i odgrywania ról - po prostu radosnego tworzenia i dobrej zabawy!
 
Warsztaty to 3 dni spotkań po 3 godziny.  Cena: 270 zł/osoby
Zapraszamy dzieci w wieku 5-6 lat, grupy do 15 osób. Minimalna liczba uczestników - 10 osób.
Dwie prowadzące: aktorka Teatru Niewielkiego Paulina Dulla i plastyczka Bogna Frycz.
Będzie nam również pomagał animator kultury, performer i twórca gier edukacyjnych, Tomek Grabowski. 
 
Najbliższe terminy to:
17 - 19 lipca w godz. 10:00 - 13:00
24 - 26 lipca w godz. 15:00 - 18:00
 
Informacje i zapisy tel. 792 88 66 72, najpóźniej do 12 lipca
   
Autorzy projektu:
 
Paulina Dulla. Aktorka teatralna i filmowa.
Swoją przygodę z teatrem rozpoczęła w Teatrze Żydowskim. Przez ponad 7 lat powspółtworzyła Teatr Dobrego Serca dla dzieci. W ramach tej działalności nagrała rownież 7 słuchowisk dla najmłodszych. Od ponad dwóch lat związana z Teatrem Niewielkim. Tutaj także prowadzi Mała Szkołę Teatralną dla dzieci w wieku 4-6 lat. Prywatnie mama prawie sześcioletniej Mii.
 
Bogna Frycz - prywatnie mama sześcioletniej Natalki, zawodowo związana z projektowaniem wnętrz i ogrodów. Z zamiłowania prowadzi zajęcia plastyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym. Tworzy z nimi obiekty przestrzenne, wykorzystując materiały wtórne i proste, zrozumiałe dla maluchów techniki. Często prace powstaja bez użycia kleju i nożyczek. Po każdych zajęciach dzieci są bogatsze o kawałek wiedzy i sporo radości. :)
 
Tomasz Grabowski – animator kultury, performer, członek kolektywu Performeria Warszawy. Prowadzi warsztaty z zakresu sztuk performatywnych oraz szeroko pojętego rękodzieła - budowa instrumentów z recyklingu, konstrukcja zabawek latających. Tworzy edukacyjne gry terenowe. Obecnie współpracuje ze Stowarzyszeniem Pedagogów Teatru na podwórkach warszawskiej Pragi w ramach Pracowni Małego Teatru.
  • Przyjaciele teatru:

                                                      

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434