Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

już za chwileczkę, już za momencik!

Aż trudno uwierzyć - jeszcze w styczniu szukaliśmy odpowiedniego lokum, a teraz mamy wspaniałą salę teatralną na 40 widzów, przepięknie zaprojektowane i urządzone foyer - i pierwszą gotową sztukę w repertuarze!

A oto nasz plan na najbliższe tygodnie:  


9 maja odbędzie się premiera spektaklu Kółko i Kwadrat i uroczyste Wielkie Otwarcie teatru niewielkiego.

Pierwsze spektakle dla szerokiej publiczności zagramy już następnego dnia, czyli w niedzielę 10 maja, o godz. 10:00, 12:00 i 14:00. Zapraszamy! Bilety możecie kupować tu, na naszej stronie lub bezpośrednio w kasie teatru na godzinę przed spektaklem. Pierwsi widzowie teatru niewielkiego dostaną nie-takie-znowu-niewielkie upominki, ale o tym cicho, sza!...

Potem, do końca maja, gramy Kółko i Kwadrat w każdą sobotę i niedzielę, zawsze o 10:00, 12:00 i 14:00.  Jednocześnie będziemy dopracowywać nasz drugi spektakl dla maluchów, czyli Dobranoc, Jaśku. Mamy nadzieję zaprosić Was na jego premierę już na początku czerwca!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania nas i zaprzyjaźniania się z nami! Pora najlepsza z możliwych - wiosna; w Soho Factory jest zielono i rodzinną wycieczkę do teatru można połączyć z wiosennym spacerem, zabawą na powietrzu, a może i wizytą w którymś z restauracyjnych ogródków. Miejsce jest przepiękne, ciekawe, z artystyczną atmosferą - i jest gdzie parkować, co w zatłoczonej Warszawie jest ogromnym plusem, przyznacie sami.

Zajrzyjcie do zakładki O TEATRZE - zobaczycie, jak u nas fajnie! Dzieci czują się nas wspaniale nie tylko na spektaklach, ale i przed i po, kiedy mogą hasać po naszym kolorowym foyer, a zmęczony rodzic może odsapnąć na jednej z naszych żółciutkich jak cytrynka kanap. Do zobaczenia!

  • Przyjaciele teatru:

                                    02 Ewejsciowko LOGO                  

 teatr niewielki

Soho Factory, ul. Mińska 25, bud. 74, 03-808 Warszawa
tel.: 792 886 672, 606 467 434